Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3319733
19089
485
Books: Travelling, Local History
Váradi Péter Pál - Gaál Anikó - Zsigmond Enikő: Erdély - Székelyföld:Alcsík és Kászon. Bp., 1995., KÖZDOK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 3303523
19090
485
Gregory, K. W. - Raven, C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
3316842
19093
485
Benedek Zoltán: A Szilágyságtól Új-Guineáig. Bíró Lajos természettudós életútja. (1856-1931.) Bukarest, 1979., Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés,
3316462
19094
485
Transylvania Képeskönyvek - Kolozsvár. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. 158p. 3316530
19095
485
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
3245698
19097
485
Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor,1 t.+ 195 p. +15 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az utolsó lap foltos.
3316587
19098
485
Bodrits István Labádi Lajos Majtényiné Túri Katalin Szentesi ki kicsoda? Szentes, 1988 Kiadói papírkötés, 255p.
3315196
19099
485
Sopron. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonata. 7. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kihajtható térkép mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3315200
19100
485
3321746
19101
485
"Budapest Nagykávéház." Szerk.: Saly Noémi. Bp., 2001., Ernst Múzeum, Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne számos érdekes írással, Saly Noémi, Grasl Bernadett, Pap Vera Ágnes, Merényi György, Szántó András, Csapó Katalin, Jánoska Antal, Varga Éva, Buzinkay Géza, Székely Katalin, Ari-Nagy Barbara, Kaszás Gábor tanulmányaival. Kiadói papírkötés. 3303565
19102
485
Ángyán M. Fülöp: Máriaremetei kegyhely. Máriaremete, 1942, Szervita Rendház (Bp., Közlekedési-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés. + Ángyán M. Fülöp, a máriaremetei Szervita Rendház házfőnökének nyomtatott kísérőlevele
3303629
19103
485
Megyery Ella: Velencei notesz. Bp., [1937], Dante, 302+(2) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, az elülső szennylap kijár. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF