Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Váradi Péter Pál - Gaál Anikó - Zsigmond Enikő: Erdély - Székelyföld:Alcsík és Kászon. Bp., 1995., KÖZDOK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gregory, K. W. - Raven, C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
19090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Zoltán: A Szilágyságtól Új-Guineáig. Bíró Lajos természettudós életútja. (1856-1931.) Bukarest, 1979., Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés,
19093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Transylvania Képeskönyvek - Kolozsvár. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. 158p.
19094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19095.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor,1 t.+ 195 p. +15 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az utolsó lap foltos.
19097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodrits István Labádi Lajos Majtényiné Túri Katalin Szentesi ki kicsoda?   Szentes, 1988 Kiadói papírkötés, 255p.
19098.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sopron. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonata. 7. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kihajtható térkép mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19099.

Rufpreis:
1 800 HUF

19100.

Rufpreis:
1 800 HUF

"Budapest Nagykávéház." Szerk.: Saly Noémi. Bp., 2001., Ernst Múzeum, Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne számos érdekes írással, Saly Noémi, Grasl Bernadett, Pap Vera Ágnes, Merényi György, Szántó András, Csapó Katalin, Jánoska Antal, Varga Éva, Buzinkay Géza, Székely Katalin, Ari-Nagy Barbara, Kaszás Gábor tanulmányaival. Kiadói papírkötés.
19101.

"Budapest Nagykávéház." Szerk.: Saly Noémi. Bp., 2001., Ernst Múzeum,
Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne számos érdekes írással, Saly Noémi, Grasl Bernadett, Pap Vera Ágnes, Merényi György, Szántó András, Csapó Katalin, Jánoska Antal, Varga Éva, Buzinkay Géza, Székely Katalin, Ari-Nagy Barbara, Kaszás Gábor tanulmányaival. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ángyán M. Fülöp: Máriaremetei kegyhely. Máriaremete, 1942, Szervita Rendház (Bp., Közlekedési-ny.), 24 p. Kiadói tűzött papírkötés. + Ángyán M. Fülöp, a máriaremetei Szervita Rendház házfőnökének nyomtatott kísérőlevele
19102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Megyery Ella: Velencei notesz. Bp., [1937], Dante, 302+(2) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, az elülső szennylap kijár.
19103.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF