Hungary Guest Book. Bp., 1995, Blue Skies Marketing Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis felületi sérüléssel. / In English and German language. Hardcover, with minor damage on the cover.
Kecskeméti Református Gróf Tisza István Gimnázium értesítője az 1937-38. iskolai évről. Összeáll. Pásthy János. Kecskemét, 1938., Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 110 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, javított kötéssel, kijáró lapokkal.
Aranykönyv: Firenze. A város és remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ferences világmissziók 2 kötete: Treblig Péter: Yawata levelei Omotóhoz.; Ferences japán kihirdető: Kui-Lan keleti asszonysors. Bp., én., Ferences Missziók Országos Ügyvivősége. A borítók Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötés, az első borítója hiányos, szakadt, a második borítójának a hátoldalán ceruzás bejegyzésekkel, possessori bélyegzésekkel.
A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. Budapest, é.n., Dante. Kartonált papírkötés. Fekete-fehér fényképekkel. Folttal.
Pálffy Géza: A pápai vár felszabadításának négyszáz éves emlékezete. 1597-1997. Szerk.: Hermann István. Pápa, 1997, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. + A kiadó a könyv tiszteletpéldányához mellékelt levele, Dr. Hermann István igazgató aláírásával.
Franco Cardini: Toskana. Firenze, 1995, SCALA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel.
Maximilian Raoul: Histoire pittoresque du Mont-Saint-Michel, et de tombelene. Ornée de quatorze gravures a l'eau-forte. Paris, 1833, Abel Ledoux, 2+281 p.+14 (rékarcok) t. + 1 (kihajtható Normandia térkép) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos, sérült gerinccel, az elülső tábla laza, foltos lapokkal.
Rogers, Agnes: Metropolis. An American City in Photographs. New York and London, 1934, Harper & Brothers Publishers. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
Henri Feuilleret: Le détroit de Magellan, sc?nes, tableaux, récits de l'Amérique australe. Tours, 1885, Alfred Mame et Fils, 1 (címkép) t.+238+1 p. Francia nyelven. Korabeli félpergamen-kötés, kopott, foltos borítóval, az első két lapon a lapok sarkain szöveget nem érintő hiánnyal, az utolsó két lapon lap szélén kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.