https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hungary Guest Book. Bp., 1995, Blue Skies Marketing Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis felületi sérüléssel. / In English and German language. Hardcover, with minor damage on the cover.
1
19141.

Hungary Guest Book. Bp., 1995, Blue Skies Marketing Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis felületi sérüléssel. / In English and German language. Hardcover, with minor damage on the cover.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kecskeméti Református Gróf Tisza István Gimnázium értesítője az 1937-38. iskolai évről. Összeáll. Pásthy János. Kecskemét, 1938., Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 110 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, javított kötéssel, kijáró lapokkal.
1
19142.

Kecskeméti Református Gróf Tisza István Gimnázium értesítője az 1937-38. iskolai évről. Összeáll. Pásthy János. Kecskemét, 1938., Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 110 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, javított kötéssel, kijáró lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Aranykönyv: Firenze. A város és remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19143.

Aranykönyv: Firenze. A város és remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ferences világmissziók 2 kötete: Treblig Péter: Yawata levelei Omotóhoz.; Ferences japán kihirdető: Kui-Lan keleti asszonysors. Bp., én., Ferences Missziók Országos Ügyvivősége. A borítók Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötés, az első borítója hiányos, szakadt, a második borítójának a hátoldalán ceruzás bejegyzésekkel, possessori bélyegzésekkel.
1
19144.

Ferences világmissziók 2 kötete:
Treblig Péter: Yawata levelei Omotóhoz.;
Ferences japán kihirdető: Kui-Lan keleti asszonysors.
Bp., én., Ferences Missziók Országos Ügyvivősége. A borítók Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötés, az első borítója hiányos, szakadt, a második borítójának a hátoldalán ceruzás bejegyzésekkel, possessori bélyegzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. Budapest, é.n., Dante. Kartonált papírkötés. Fekete-fehér fényképekkel. Folttal.
1
19145.

A. E. Johann: 40000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. Budapest, é.n., Dante. Kartonált papírkötés. Fekete-fehér fényképekkel. Folttal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálffy Géza: A pápai vár felszabadításának négyszáz éves emlékezete. 1597-1997. Szerk.: Hermann István. Pápa, 1997, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. + A kiadó a könyv tiszteletpéldányához mellékelt levele, Dr. Hermann István igazgató aláírásával.
1
19146.

Pálffy Géza: A pápai vár felszabadításának négyszáz éves emlékezete. 1597-1997. Szerk.: Hermann István. Pápa, 1997, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. + A kiadó a könyv tiszteletpéldányához mellékelt levele, Dr. Hermann István igazgató aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erzsébetváros. Szerk.: Tímár Andor. Bp.,1970,Budapest Főváros VII. Kerületi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19147.

Erzsébetváros. Szerk.: Tímár Andor. Bp.,1970,Budapest Főváros VII. Kerületi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franco Cardini: Toskana. Firenze, 1995, SCALA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel.
1
19148.

Franco Cardini: Toskana. Firenze, 1995, SCALA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Maximilian Raoul: Histoire pittoresque du Mont-Saint-Michel, et de tombelene. Ornée de quatorze gravures a l'eau-forte. Paris, 1833, Abel Ledoux, 2+281 p.+14 (rékarcok) t. + 1 (kihajtható Normandia térkép) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos, sérült gerinccel, az elülső tábla laza, foltos lapokkal.
1
19149.

Maximilian Raoul: Histoire pittoresque du Mont-Saint-Michel, et de tombelene. Ornée de quatorze gravures a l'eau-forte. Paris, 1833, Abel Ledoux, 2+281 p.+14 (rékarcok) t. + 1 (kihajtható Normandia térkép) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos, sérült gerinccel, az elülső tábla laza, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szegő György Haba Péter 111 év -111 híres ház - 150 magyar építész B+V Medical, 2003 248p. Kiadói kartonált papírkötésben. papír védőborítóval
1
19150.

Szegő György Haba Péter 111 év -111 híres ház - 150 magyar építész B+V Medical, 2003 248p. Kiadói kartonált papírkötésben. papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rogers, Agnes: Metropolis. An American City in Photographs. New York and London, 1934, Harper & Brothers Publishers. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
1
19151.

Rogers, Agnes: Metropolis. An American City in Photographs. New York and London, 1934, Harper & Brothers Publishers. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Henri Feuilleret: Le détroit de Magellan, sc?nes, tableaux, récits de l'Amérique australe. Tours, 1885, Alfred Mame et Fils, 1 (címkép) t.+238+1 p. Francia nyelven. Korabeli félpergamen-kötés, kopott, foltos borítóval, az első két lapon a lapok sarkain szöveget nem érintő hiánnyal, az utolsó két lapon lap szélén kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
1
19152.

Henri Feuilleret: Le détroit de Magellan, sc?nes, tableaux, récits de l'Amérique australe. Tours, 1885, Alfred Mame et Fils, 1 (címkép) t.+238+1 p. Francia nyelven. Korabeli félpergamen-kötés, kopott, foltos borítóval, az első két lapon a lapok sarkain szöveget nem érintő hiánnyal, az utolsó két lapon lap szélén kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse