Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Czakó István: Ezredévi emlékkönyv az egri főegyházmegye alapításának 1000. éve alkalmából. Eger, Csathó és Tsa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19214.

Rufpreis:
1 000 HUF

19215.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdélyi Lajos: Teleki Samu Afrikában. Az Afrika-kutató eredeti fényképfelvételeivel. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
19216.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stanley, Henry M.: In dunkelsten Afrika. Erster Band. Leipzig, 1891, Brockhaus. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19217.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1939 Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1939. Szerk.: Vitéz Várady Károly. Hatodik, bővített kiadás. Hozzákötve: A visszacsatolt Felvidék helységnévtára. 1939. (Lezárva: 1939 feb. 9-én.) Szerk.: Vitéz Várady Károly. Bp., 1939, Hornyánszky Viktor, 135+1+18 p. Hatodik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a "A visszacsatolt Felvidék helységnévtára" rész nem teljes: csak 18 oldal a 45 oldal helyett.
19218.

Rufpreis:
1 000 HUF

19219.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Magyarország Megyei Kézikönyvei 6.: Fejér megye kézikönyve. [Hatvan], 1997, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19220.

Rufpreis:
1 000 HUF

19221.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1937 XIV. Magyar - olasz cserevonat. Karácsony hegyen és tengernél 1935 dec. 25-től 1938. jan. 5ig. Bp., Pesti Hírlap Utazási Irodája, 8 sztl. lev.
19222.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bárczy Zoltán: Fejezetek a Borsodnádasdi Lemezgyár történetéből. Alapításának 100. évfordulója alkalmából. Borsodnádasd, 1960. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19223.

Rufpreis:
2 000 HUF

19224.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19225.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF