Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. I.-II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
19189.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik. tulajdonosi pecséttel, kissé kopottas állapotban.
19190.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyilas Márta: Arany János Budapestje. Arany János halálának 75. évfordulójára. Bp., 1957, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
19191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vigh Károly: Vörös Pest vármegye. Bp., 1979. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford.: Gál Andor. Bp., [1940], Rózsavölgyi és Társa, 271+(1) p.+ XVI (fekete-fehér fotók) t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
19194.

Rufpreis:
1 600 HUF

József-akna, Károly-akna. Szerk.: Szvircsek Ferenc. Prospektus, 6p. Polar Studio, 2005. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
19195.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyapay Gábor: A Budapesti Evangélikus Gimnázium. Iskolák a múltból. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
19196.

Rufpreis:
1 200 HUF

19197.

Rufpreis:
2 800 HUF

19198.

Rufpreis:
2 800 HUF

19199.

Rufpreis:
2 800 HUF

19200.

Rufpreis:
4 000 HUF

19201.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF