Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143396
19189
485
Books: Travelling, Local History
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. I.-II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
3300237
19190
485
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik. tulajdonosi pecséttel, kissé kopottas állapotban.
3248860
19191
485
Nyilas Márta: Arany János Budapestje. Arany János halálának 75. évfordulójára. Bp., 1957, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
3250711
19193
485
Vigh Károly: Vörös Pest vármegye. Bp., 1979. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3225308
19194
485
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford.: Gál Andor. Bp., [1940], Rózsavölgyi és Társa, 271+(1) p.+ XVI (fekete-fehér fotók) t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
3223728
19195
485
József-akna, Károly-akna. Szerk.: Szvircsek Ferenc. Prospektus, 6p. Polar Studio, 2005. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
3227211
19196
485
Gyapay Gábor: A Budapesti Evangélikus Gimnázium. Iskolák a múltból. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
3122738
19197
485
3122741
19198
485
3210825
19199
485
3174511
19200
485
3207951
19201
485
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF