https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 218
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3208468
19202
485
0
3800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vass Tibor: Rombauer Tivadar a gyáralapító : 1803-1855 Ózd, 1996. Bükk művelődési ház. 130p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
3213321
19203
485
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sebestény Anikó: Kakasvér és virágszirom - Egy év Bali szigetén. 2012, Szkarabeusz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3192551
19204
485
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
M. Mester Katalin: Somlóország I-II. köt. Istenadta szép vidék. Összeáll.: - - . (Veszprém), 2011-2015, szerzői kiadás (OOK Press-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2884891
19205
485
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3189566
19206
485
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Székelyföld kulturális folyóirat. XXVI. évf. 6. sz., 2022 június. Főszerkesztő: Zsidó Ferenc. Hn., Hargita Megye Tanácsa, 2022. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
3190494
19207
485
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szatmáry Zoltán (szerk).: Isaszeg. Typovent Kiadó, Gödöllő. Fekete-fehér és színes fotókkal, ábrákkal illusztrált településtörténeti ismertető.
Das Lot is nicht erreichbar
3068743
19208
485
0
400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Nürnberg. Rothenburg. Nürnberg, Rottner & Keller, 40 p. Német nyelvű turisztikai prospektus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 3176331
19209
485
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
3135450
19210
485
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
3138437
19211
485
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hermann Keyserling: Amerika. Der Aufgang einer neuen Welt. Stuttgart - Berlin, 1930, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3175154
19212
485
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Entz Géza: A dési református templom. A dési református templom. Kolozsvár. 1942. Erdélyi Múzeum-Egyesület. 18 l. + 8 t. Régi könyvtári pecséttel. Erdélyi Tudományos Füzetek 141. Fűzve, kiadói borítékban gyűrődéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3153409
19213
485
0
4000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A Marosvásárhelyi Gyógyszerészeti kar 1948-1998. szerk pror Gyéresi Árpád. DEDIKÁLT., Kétnyelvű román-magyar. Kiadói papírkötésben 326p.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse