19210.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és szÃnes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.