https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zedrosser, Thomas: Die Stadt Friesach in Kärnten Friesach 1926. Anton Schoster, 40 képpel, kiadói félvászon kötésben 131p.
1
19153.

Zedrosser, Thomas: Die Stadt Friesach in Kärnten Friesach 1926. Anton Schoster, 40 képpel, kiadói félvászon kötésben 131p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
von Sickingen, Franz Xavier. Darstellung der k. k. Haupt- und Residenzstadt Wien. Dritte Abtheilung. Wien, 1832. P.P. Mechitaristen.291p. Fűzve, borító nélkül.
1
19154.

von Sickingen, Franz Xavier. Darstellung der k. k. Haupt- und Residenzstadt Wien. Dritte Abtheilung. Wien, 1832. P.P. Mechitaristen.291p. Fűzve, borító nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Julius Franz Schneller: Oesterreichs Einfluß auf Deutschland und Europa, seit der Reformation bis zu den Revolutionen unserer Tage. Erster Band. Stuttgart, 1828, Gebrüder Franckh. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel.
1
19155.

Julius Franz Schneller: Oesterreichs Einfluß auf Deutschland und Europa, seit der Reformation bis zu den Revolutionen unserer Tage. Erster Band. Stuttgart, 1828, Gebrüder Franckh. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gletscher-Garten. Luzern. Luzern, 1909, C. J. Bucher. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19156.

Gletscher-Garten. Luzern. Luzern, 1909, C. J. Bucher. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ábrám Tibor Gyulai Éva A Lévay és Lévay - Tanulmányok a felső-magyarországi Református Iskolákról és Lévay Józsefről ( Lévay Füzetek 2015 - 01 ) Miskolc, 2015. LJ. Ref diákotthon 126p. Kiadói papírkötésben, új állapotban
1
19157.

Ábrám Tibor Gyulai Éva A Lévay és Lévay - Tanulmányok a felső-magyarországi Református Iskolákról és Lévay Józsefről ( Lévay Füzetek 2015 - 01 ) Miskolc, 2015. LJ. Ref diákotthon 126p. Kiadói papírkötésben, új állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kácsor László: A velencei-tó. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19158.

Kácsor László: A velencei-tó. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés. Új állapotban
1
19159.

Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés. Új állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1998 Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Hanák Péter - A város polgára. Szerk.: Pető Andrea. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19160.

1998 Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Hanák Péter - A város polgára. Szerk.: Pető Andrea. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986., Stephen Vörösváry Weller Publishing. Emigráns kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
1
19161.

Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986., Stephen Vörösváry Weller Publishing. Emigráns kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Roger Few: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19162.

Roger Few: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das Römische Budapest. Neue Ausgrabungen und Funde in Aquincum. Kiállítási katalógus. Lengerich, 1986, Kleins Druck- und Verlangsanstalt. Fordította: Thimár János, Alice Sz. Burger. Német nyelven. Papírkötésben.
1
19163.

Das Römische Budapest. Neue Ausgrabungen und Funde in Aquincum. Kiállítási katalógus. Lengerich, 1986, Kleins Druck- und Verlangsanstalt. Fordította: Thimár János, Alice Sz. Burger. Német nyelven. Papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
1
19164.

Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse