19193.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Vigh Károly: Vörös Pest vármegye. Bp., 1979. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.