19151.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Rogers, Agnes: Metropolis. An American City in Photographs. New York and London, 1934, Harper & Brothers Publishers. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.