Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 198
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3191410
19426
483
600
Books: History
Franka Tibor: Hídverés. (Dedikált!) Bp., 2002, Zsófialiget Kkt. Kiadói papírkötés. A szerző, Franka Tibor (1952- ) író, publicista, műsorvezető, politikus által dedikált példány.
3243256
19427
483
600
Books: History
Dusan Hamsík: A középszerűség géniusza. Újabb tények és nézetek Hitler bukásától. Ford.: Bártfai László. Bp., 1968, Kozmosz. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
3191696
19428
483
700
Books: History
Archaeologiai Értesítő XXXIV. köt. 3. sz., 1914. jún. 15. Szerk.: Nagy Géza. Bp., 1914, MTA, 170-280 p.+ 5 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, szétvált borítóval, részben szétvált fűzéssel. 3303759
19429
483
Books: History
Moldova György: Kádár János. 1-2. kötet. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. 3304059
19430
483
Books: History
Zárt, bizalmas, számozott. Tájékoztatáspolitika és cenzúra 1956-1963. (Dokumentumok.) Szerk.: Cseh Gergő Bendegúz, Kalmár Melinda, Pór Edit. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
3304097
19431
483
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Vallástörténeti tanulmányok. Bp., 1983., Akadémiai. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3304105
19432
483
Books: History
Mód Aladár: Pártharcok és a kormány politikája 1848-49-ben. Bp., 1949., Szikra. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
3302846
19433
483
Books: History
Ürögdi György: A régi Róma. Bp., 1963, Gondolat. Fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel. 3306261
19434
483
Books: History
Arisztophanész vígjátékai. Ford.: Arany János. Helikon Klasszikusok. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3305303
19435
483
Books: History
Walter Russell Mead: God & Gold. Britain, America and the Making of hte Modern World. London, 2007, Atlantic Books. Kiadói papírkötés.
3304913
19436
483
Books: History
Történelmi világatlasz. Bp., 1998, Cartográfia. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
3303981
19437
483
Books: History
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., [1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+(3) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, sérült, kissé foltos kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF