Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

-  Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopásokkal, egy kijáró lappal
19523.

Rufpreis:
1 600 HUF

19524.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben
19525.

Rufpreis:
1 200 HUF

19526.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a címlapon ragasztásnyommal.
19527.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rettegi György: Emlékezetre méltó dolgok. 1718-1784. Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzéteszi Jakó Zsigmond. Bukarest, 1970, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
19528.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF