Wolfgang Goetz: A német nép története. Ford.: Németh Andor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ex libris-szel: Szücs, Pál (1906 - 1969): "Ex libris Dr. Stéger Béla", klisé, papír, jelzett a dúcon, 13x6 cm.
Kereszty István: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke V. Hirlapok és folyóiratok 1867-ig Bp., 1916. Magyar Nemzeti Múzeum. 98 + (2) p. Kiadói, sérült papírborítóval Hátsó hiányzik
Századok és tanulságok I-IV. köt. I. köt.: Hegedűs Géza: A magántulajdon lázadása. Két isten árnyékában.; II. köt.: Kemény G. Gábor: A népjog krónikása. Csehek és székelyek. Pesti kalmárok.; III. köt.: Káldy Kristóf: Mátyás az igazságkereső. Kemény G. Gábor: Pártütő tudósok.; IV. köt.: Kelemen János: Dózsa György. Bp.,(1945.),Anonymus, 1-16,17-32,33-48, 49-64 p. Kiadói papírkötések, szakadt, az egyik borító foltos, egy másik borító kissé foltos.
Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 128 p. Egészvászon kötés., az eredeti borító felhasználásával
A Magyar Királyi Országos Levéltárban közszemlére kitett okleveleknek jegyzéke. Bp., 1882., M. Kir. Államnyomda, 28 p.+4 t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.