Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Vas Zoltán: 16 év fegyházban. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19451.

Rufpreis:
1 600 HUF

19452.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilágyi János: Aquincum. Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina, 29+7 p.+28 (fekete-fehér képtáblák) Kiadói kartonált papírkötés ragasztott gerinccel
19453.

Rufpreis:
1 200 HUF

19454.

Rufpreis:
2 800 HUF

19455.

Rufpreis:
2 000 HUF

19456.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19457.

Rufpreis:
1 000 HUF

19458.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tomasz Jenő. A római földkérdés. (A köztársaság.) Parthenon-Tanulmányok 7. Bp., 1943,Parthenon (Franklin-ny.), 94+2 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés
19459.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marczali Henrik: A legújabb kor története 1825-1880. Bp., 1892, Révai. Kiadói félbőr kötés, gerinc sérült, leesett darab a könyvben, viseltes állapotban.
19460.

Rufpreis:
3 000 HUF

Angyal Dávid: Szakaszok Magyarország újabb történetéből    Bp. 1928. Franklin-Társulat. 176 l. Kiadói papírkötésben, gerincén vászonerősítéssel.
19461.

Rufpreis:
1 800 HUF

Küzdöttünk híven a forradalomért. Képes röplapok az illegalitás idejéből. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Gábor Imréné Orbán Ilona. Bp., 1961., MSZMP KB Párttörténeti Intézete,(Kossuth-ny.), XXIII+1+ p.+100 t. Kiadói félvászon-tokban, rajta lehúzható fém sínnel, a sín rozsdás, a borító kopott. Megjelent 4000 példányban.
19462.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF