Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

The Crime Busters. The FBI, Scotland Yard, Interpol-the Story of Criminal Detection. London, 1984,Treasure Press. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19463.

Rufpreis:
1 600 HUF

Történeti és életrajzi tétel: Révai József: Kossuth Lajos, Molnár Erik: Szent István, Sztálin rövid életrajz, Constantinescu-Dona: A román népköztársaság, Lengyelország, Ilja Ehrenburg: Öt ország.
19464.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiszely Gábor: Mi, Rómaiak. Esszék. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Korona. Kiadói papírkötés.
19465.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szilágyi János: Aquincum. A szerző, Szilágyi János (1907-1988) régész, történész által DEDIKÁLT példány! Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina, 29+7 p.+28 (fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói félvászonkötés, javított kiadói papír védőborítóban.
19466.

Rufpreis:
1 200 HUF

Széchényi István 1791-1860. Szerk.: Fenyő Ervin. Bp., 1991, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, jó állapotban.
19467.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp., 1997. Dinasztia Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19468.

Rufpreis:
1 400 HUF

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. II. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai, 220 p.+2 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy lap hiánnyal (9/10), egy lap sarkán kis hiánnyal.
19469.

Rufpreis:
1 600 HUF

Képes Krónika. (Chronicon Pictum). I-II. kötet. I.: Az Országos Széchenyi Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. II.: A krónika latin szövege és magyar fordítása, kísérőtanulmányokkal. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés / félbőr-kötés, hártyapapír védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban, a lapokon helyenként apró felületi sérülésekkel, de összességében jó állapotban. Számozott (79./1000) példány.
19470.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

19471.

Rufpreis:
12 000 HUF

19472.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19473.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

19474.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF