Insignia Regni Hungariae I. Studien zur Machtsymbolik des mittelalterlichen Ungarn. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szántó Imre: Küzdelem a török terjeszkedés ellen Magyarországon. Az 1551-52. évi várháborúk. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 275 p.+14 t. (fekete-fehér fotók). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai. Szerk.: Beke László. Bp., Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium. III. kiadás. Különféle statisztikai térképek magyarázó szövegekkel. Spriálozott papírkötés, kissé foltos borítóval Folio
Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által II. kötet. Fordította: Öreg János. A fordítást átvizsgálta és bevezetést írt hozzá: Pulszky Ferenc. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat. LVIII+2+324 p.+ 1 (litográfia, színes.) t. Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.