Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Szele Bálint: Jean Monnet, Európa atyja. Debrecen, 2005, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
19438.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csiffáry Gergely: A történelem fogságában. Eger, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Insignia Regni Hungariae I. Studien zur Machtsymbolik des mittelalterlichen Ungarn. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19440.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó Imre: Küzdelem a török terjeszkedés ellen Magyarországon. Az 1551-52. évi várháborúk. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 275 p.+14 t. (fekete-fehér fotók). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19441.

Rufpreis:
8 000 HUF

Valuch Tibor: "Ötvenhatosok". DEDIKÁLT! Debrecen, 1996, Civis. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19442.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai. Szerk.: Beke László. Bp., Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium. III. kiadás. Különféle statisztikai térképek magyarázó szövegekkel. Spriálozott papírkötés, kissé foltos borítóval Folio
19443.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Alexandre Goodarzy: Segélykiáltás a dzsihadista pokolból. Egy önkéntes a fenyegetett keresztények oldalán. Ford.: Cseh Erzsébet. Bp., 2022, Kárpátia Stúdió. Kiadói papírkötés.
19444.

Rufpreis:
2 800 HUF

19445.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19446.

Rufpreis:
1 000 HUF

19448.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. 6. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19449.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által II. kötet. Fordította: Öreg János. A fordítást átvizsgálta és bevezetést írt hozzá: Pulszky Ferenc. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat. LVIII+2+324 p.+ 1 (litográfia, színes.) t. Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19450.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF