Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Deák Ferenc élete és kora. Szerk.: Hegybíró Éva. hn., 2003, Pannonica. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19402.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar Történeti Bibliográfia (1825-1867) III. kötet. Politika, jog, oktatás-iskolák, tudomány, művészet, sajtó, vallás-egyházak. Szerk. a Történettudomány Intézet munkaközössége. Bp., 1950, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hanák Péter (szerk.): Hogyan éltek elődeink? Fejezetek a magyar művelődés történetéből. Bp., 1980, Gondolat. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19404.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fleuer Robertson szerk.: Az emberiség története. 1998, Ex Libris, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
19405.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fülöp-Miller René: Rasputin a szent ördög. Az orosz csodatevő és a nők. Ford.: Pünkösti Erzsébet. Bp., [1927], Dick Manó, 448 p.+ 32 (fekete-fehér képek) t.+ 1 kihajtható melléklet. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, egy lap kijár.
19406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19407.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebestyén Gyula: A magyar nemzet története a mohácsi vésztől napjainkig. A gimnázium és reáliskola IV. osztálya számára. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 136+(2) p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként ceruzás bejegyzésekkel.
19408.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Balanyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914). Kultura és Tudomány. Bp., 1918, Franklin-Társulat, 274 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
19409.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kocsis István: A Szent Korona tana. Múltja, jelene, jövője. Bp., 1995, Püski. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19410.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ács Tivadar: Magyarok az észak-amerikai polgárháborúban 1861-1865. Bp., 1964, Pannonia. Kiadói papírkötés.
19411.

Rufpreis:
1 800 HUF

Deák Ágnes: A koronás Wargha. Egy kettős ügynök Kossuth és a császári rendőrség szolgálatában. Bp., 2010, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19412.

Rufpreis:
1 800 HUF

Keitel vezértábornagy visszaemlékezései. Szerk., az előszót, a tanulmányt és a jegyzeteket írta: Sipos Péter. Ford.: S. Nyírő József, Zalai Edvin. Bp., 1997, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19413.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF