Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Hincz Gyula (1904-1986): Alakok (cím nélkül), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×19 cm
10317.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ludwig Hesshaimer (1872-1956): An der Nida (I. világháborús grafika). Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 10×14,5 cm
10318.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
10319.

Rufpreis:
12 000 HUF

Húth István (?-1984): Tokaj, Tiszapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5x44 cm
10320.

Rufpreis:
12 000 HUF

Húth István (?-1984): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x35 cm
10321.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Húth István (?-1984): Vízparti táj. Pasztell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50x70 cm
10322.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hamza Tibor (1908-1972): Hangulatos táj, 1959. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 29,5×39 cm
10323.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hamza Tibor (1908-1972): Pásztói részlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lapszéli apró szakadással, 31,5×43,5 cm
10324.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Haász Ágnes (1951-): Szín-fónia, 2013. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 40x40 cm.
10325.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10326.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hankó Béla (1927-1993): Vízparti fények. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. 35×32 cm
10327.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
10328.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF