Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3267530
10317
479
9500
Hincz Gyula (1904-1986): Alakok (cím nélkül), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×19 cm 3267506
10318
479
Ludwig Hesshaimer (1872-1956): An der Nida (I. világháborús grafika). Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 10×14,5 cm
3267428
10319
479
Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
3267426
10320
479
Húth István (?-1984): Tokaj, Tiszapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5x44 cm
3267421
10321
479
Húth István (?-1984): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x35 cm
3267450
10322
479
9500
Húth István (?-1984): Vízparti táj. Pasztell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50x70 cm
3259360
10323
479
Hamza Tibor (1908-1972): Hangulatos táj, 1959. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 29,5×39 cm
3259350
10324
479
Hamza Tibor (1908-1972): Pásztói részlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lapszéli apró szakadással, 31,5×43,5 cm 3272404
10325
479
Haász Ágnes (1951-): Szín-fónia, 2013. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 40x40 cm.
2982920
10326
479
2982946
10327
479
Hankó Béla (1927-1993): Vízparti fények. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. 35×32 cm
3002052
10328
479
4800
Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF