Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10778.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 20×16 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
10779.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció, 1975. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×28,5 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10780.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

10781.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10782.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). Üvegezett fakeretben. 48x31,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100), framed
10783.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100),
10784.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1953 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 291. o. Üvegezett fakeretben. 22×16 cm. / mixed technique and collage on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 291. Framed.
10785.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Max Bill (1908-1994): Formák forgása (cím nélkül), 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (52/120). 46,5×46,5 cm/ serigraphy on paper, signed, numbered (52/120).
10786.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF