Tót Endre (1937-): Kalligráfia (cím nélkül), 1964. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent: tót 64. Üvegezett fakeretben. 29,5x13,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 20×16 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
Josef Albers (1888-1976): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 18,5x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, issued by Galerie Denise René 1964, framed
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1953 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 291. o. Üvegezett fakeretben. 22×16 cm. / mixed technique and collage on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 291. Framed.