Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263584
10656
479
Szlányi Lajos (1869-1949): Vízhordók. Olaj, falemez. Jelzett, keretben. 35x40 cm 3267355
10657
479
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 13x17 és 15x22 cm közötti méretekben.
3252951
10658
479
Szegő Gizi (1902-1985): "Ha ez így megy tovább.." (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett és hátoldalán "Ludas Matyi szerkesztősége" bélyegzővel. 11x30 cm. 3268441
10659
479
Szegő Gizi (1902-1985): Eltartási szerződés. Vegyes technika, papír, jelzett hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 24x22 cm 3268439
10660
479
Szegő Gizi (1902-1985): NATO mélyszántás Nyugat-Európában Vegyes technika, papír, jelzett hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 20x30 cm 3244690
10661
479
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Afrikai harcos puskával. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 76x50 cm.
3244681
10662
479
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x53,5 cm.
3111770
10663
479
17000
2852017
10664
479
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hadsereg. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 84x57 cm 2852022
10665
479
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm 3099849
10666
479
38000
2968635
10667
479
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF