Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Szlányi Lajos (1869-1949): Vízhordók. Olaj, falemez. Jelzett, keretben. 35x40 cm
10656.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 13x17 és 15x22 cm közötti méretekben.
10657.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): "Ha ez így megy tovább.." (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett és hátoldalán "Ludas Matyi szerkesztősége" bélyegzővel. 11x30 cm.
10658.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Eltartási szerződés. Vegyes technika, papír, jelzett hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 24x22 cm
10659.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): NATO mélyszántás Nyugat-Európában Vegyes technika, papír, jelzett hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 20x30 cm
10660.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Afrikai harcos puskával. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 76x50 cm.
10661.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x53,5 cm.
10662.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10663.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10664.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10665.

Rufpreis:
1 000 HUF

10666.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10667.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF