Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10644.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10645.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10646.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szőnyi István (1894-1960): Arcok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 14,5×8 cm
10647.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó György: Szántó Piroska. Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+10 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, foltos és sérült karton mappában, 2 tábla hiány.
10648.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Ákos (1977-: Napozók, Olaj, farost. Sérüléssel. Jelzett, dekoratív keretben. 30x40 cm
10649.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szőnyi István (1894-1960): Táj, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fakeretben, 17x21 cm
10650.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szirmai Antal (1860-1927): Pihenő juhász. Olaj, karton, Dekoratív keretben 14x11 cm
10651.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 8 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 23x17 cm-ig több méretben.
10652.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 20x18 cm-ig több méretben.
10653.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szőnyi Gyula (1919-2014): Kárba ment bor. Tus, papír, jelzett, dedikált. 21x23 cm
10654.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szmutka Katalin: Éjjeli pillangó. Selyemre festett kép. Üvegezett keretben 25x15 cm
10655.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF