Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018790
10644
479
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, sérült, 35,5x57 cm
3018796
10645
479
30000
2918576
10646
479
Szentgyörgyi Miklós (1955-): Kép a képben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 60×50 cm 3133429
10647
479
Szőnyi István (1894-1960): Arcok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 14,5×8 cm 3247930
10648
479
Szabó György: Szántó Piroska. Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+10 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, foltos és sérült karton mappában, 2 tábla hiány.
3268211
10649
479
Szabó Ákos (1977-: Napozók, Olaj, farost. Sérüléssel. Jelzett, dekoratív keretben. 30x40 cm 3268139
10650
479
Szőnyi István (1894-1960): Táj, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fakeretben, 17x21 cm 3268173
10651
479
Szirmai Antal (1860-1927): Pihenő juhász. Olaj, karton, Dekoratív keretben 14x11 cm 3268431
10652
479
Szegő Gizi (1902-1985): 8 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 23x17 cm-ig több méretben. 3268428
10653
479
Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 20x18 cm-ig több méretben. 3271491
10654
479
Szőnyi Gyula (1919-2014): Kárba ment bor. Tus, papír, jelzett, dedikált. 21x23 cm 3264151
10655
479
Szmutka Katalin: Éjjeli pillangó. Selyemre festett kép. Üvegezett keretben 25x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF