Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10401.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/22 számozással. 27,5x35 cm
10402.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kun Sarolta (1990-): Gém, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm
10403.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kastaly István (1892-1991): Írnok. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben, 46,5x32,5 cm
10404.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kapussy György (1903-1986): Napfényes táj, 1929. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 66x80 cm
10405.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10406.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10407.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10408.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10409.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Koppány Attila (1947-): Hildegard, 2021. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 58x25 cm.
10410.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Knyihár Amarilla (1977): Vízpart V. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
10411.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 14x14 cm
10412.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF