Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013599
10281
479
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei panoráma. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
3013601
10282
479
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei tetők. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
3262525
10283
479
Gross Arnold (1929-2015): A Spanyol Lépcső Rómában. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 21x18,5 cm.
3262521
10284
479
Gross Arnold (1929-2015): Emlékek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 20,5x32 cm. 3169098
10285
479
32000
Gádor Emil (1911-1998): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
2644244
10286
479
75000
3073750
10287
479
28000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 65x49 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
3113610
10288
479
15000
Gyurkovics Hunor (1941-): Motívumok, 1990. Vegyes technika, farost, jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
2808120
10289
479
22000
3056333
10290
479
9500
3169092
10291
479
36000
Gádor Emil (1911-1998): Csónakos. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×59 cm
2377112
10292
479
22000
Győrffy Sándor (1951-): Idegen táj II, 1993. Litográfia, papír, jelzett. Próbanyomat "próba 2" jelzéssel. szakadásokkal, 63x89 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF