Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10157.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tiszai varsahalászok. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×38,5 cm, üvegezett fakeretben.
10158.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csont István (-1992): Expresszív táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 28×34 cm
10159.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Török fürdő. Rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben 25x32 cm
10160.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csikós Miklós (1913 - 1988): Mulatozó. Olaj, farost, jelzett, dekoratív, kissé sérült fa keretben 70x100 cm
10161.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
13

Cs. Erdős Tibor (1914- 2015): Kolozsvár Szent Mihály templom. Szitanyomat, papír, jelzett, Cs. Erdős Tibor autográf dedikációjával, 21x15 cm Üvegezett keretben
10162.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csákó Dezső: Női akt. Olaj, farost, jelzett 40x59 Üvegezett fakeretben.
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csavlek András (1942-): Téli völgy. Színes linómetszet, papír, jelzett. 29x41 cm. Üvegezett fakeretben.
10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csohány Kálmán (1925-1980): Hortobágy. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos 29,5x39,5 cm.
10165.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csisztu Mihály (1933-2008): Folyópart (Mosónő vízimalomnál). Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29,5×39,5 cm
10166.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Czinege Zsolt (1964-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben a kereten minimális sérüléssel. 65x50 cm
10167.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Czinege Zsolt (1964-): Csendélet borral. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x65 cm
10168.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF