Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3251921
10157
479
3243129
10158
479
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tiszai varsahalászok. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×38,5 cm, üvegezett fakeretben.
3251545
10159
479
Csont István (-1992): Expresszív táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 28×34 cm
3268160
10160
479
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Török fürdő. Rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben 25x32 cm
3263339
10161
479
Csikós Miklós (1913 - 1988): Mulatozó. Olaj, farost, jelzett, dekoratív, kissé sérült fa keretben 70x100 cm 3270370
10162
479
Cs. Erdős Tibor (1914- 2015): Kolozsvár Szent Mihály templom. Szitanyomat, papír, jelzett, Cs. Erdős Tibor autográf dedikációjával, 21x15 cm Üvegezett keretben 3269706
10163
479
Csákó Dezső: Női akt. Olaj, farost, jelzett 40x59 Üvegezett fakeretben. 3269700
10164
479
Csavlek András (1942-): Téli völgy. Színes linómetszet, papír, jelzett. 29x41 cm. Üvegezett fakeretben. 3267856
10165
479
Csohány Kálmán (1925-1980): Hortobágy. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos 29,5x39,5 cm. 3264263
10166
479
3200
Csisztu Mihály (1933-2008): Folyópart (Mosónő vízimalomnál). Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29,5×39,5 cm 3222814
10167
479
26000
Czinege Zsolt (1964-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben a kereten minimális sérüléssel. 65x50 cm
3222793
10168
479
30000
Czinege Zsolt (1964-): Csendélet borral. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF