Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3211968
10181
479
17000
3227802
10182
479
19000
Duray Tibor (1912 - 1988): Kertek alján. Tempera, farost, jelezve jobbra lent: Duray T.. 14,5x17 cm.
3227817
10183
479
Duray Tibor (1912 - 1988): (...) növények. Rézkarc, papír, jelzett, 20x24 cm. 3268108
10184
479
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Öreg francia király. Litho, karton, jelzett, sorszámozott, 66/130. Folttal. 48x33 cm 3268110
10185
479
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Hej páva, hej páva. Litho, karton, jelzett, sorszámozott, 66/130. Folttal. 48x33 cm 3268191
10186
479
Dániel Kornél Miklós (1923-2002): Harc. Linó. jelzett. Üvegezett keretben 34x48 cm
3271737
10187
479
75000
Milan Dobes (1929-): Találkozások (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. lapméret 60x70 cm / screenprint on paper, signed, numbered (20/55) 3244478
10188
479
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 11 db mű: Városképek és utcarészletek (Jeruzsálem, Jaffa, Hollóháza, Zadar), absztrakt kompozíciók, stb. Klf. technikák (filctoll, ceruza, stb.) papír v. hártyapapír, részben jelzett, 15,5x26,5 és 30x21 cm közötti méretekben 3265604
10189
479
4800
Mircia Dumitrescu (1941-): Ringlispíl (cím nélkül), 2005. Aquaforte, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 20x25 cm
3265577
10190
479
Duliskovich Bazil (1969-): Játék, 2006. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/V számozással. Lapméret: 50x35 cm 3263847
10191
479
Dévay Andor (1883-?): Kislány, Párizs, 1912 (szecessziós/art nouveau grafika). Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (No. 3). Kissé foltos. Antik, üvegezett, sérült fakeretben. 39x29 cm
3135337
10192
479
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 9/35 számozással. 35x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF