https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3214407
9995
479
0
220000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x54 cm / oil on canvas, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
3235029
9996
479
0
140000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bak Imre (1939-2022): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x29,5 cm. / Imre Bak (1939-2022): Composition. Screenprint on paper, signed lower right. Framed!
Das Lot is nicht erreichbar
3099289
9997
479
0
360000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aknay János (1949): Festőangyal. Akril, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 80x70 cm. Fakeretben. / acrylic on canvas, mounted on wood fibre, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed. 80x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3223650
9998
479
0
220000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Deim Pál (1932-2016): Antagonizmus, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat, üvegezett fakeretben, 38×80 cm / serigraphy on paper, proof print, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
3214453
9999
479
0
300000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korniss Dezső (1908-1984): Kalligráfia, 1963. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×20 cm. / ink on paper, signed, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3268551
10000
479
0
600000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Galambos Tamás (1939 - ): Türelmi zóna. Olaj, vászon, jelzett, keretben 40x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3268554
10001
479
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Ernő (1949-): Körbe-körbe. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Tóth Ernő autográf feliratával. Dekoratív, fakeretben. 40x60 cm 3208976
10002
479
0
120000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Glóriákkal játszó krampusz, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 71×51 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Das Lot is nicht erreichbar
3073158
10003
479
0
320000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3061065
10004
479
0
340000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3119973
10005
479
0
420000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2644334
10006
479
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse