Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10007.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10008.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

10010.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 40×60 cm
10011.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Ősrobbánas. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 69×58 cm
10012.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
10013.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Kozma István (1937-2020): Nagybányai táj III. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel és címkéjével, 47×63 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Baia Mare landscape III. Oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps and label on the reverse. 47×63 cm. Framed
10014.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Takáts Zoltán (1914-1983): A Zazar partja Felsőbányánál. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm. Vakráma hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. / oil on canvas, signed, framed
10015.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Barabás Márton, Márkusfalvi (1893-1974): Erdélyi táj, 1923. Olaj, vászon, jelezve balra lent, sérült, 83,5×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10016.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10017.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948) Tátra táj. Olaj, vászon, jelzett. kis felületi sérülésekkel Dekoratív fakeretben, 33x44 cm
10018.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Pekáry István (1905-1981): Taormina, Olaszország, Tus, papír, jelezve jobbra lent, . Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
10019.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF