Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3270315
10020
479
Olvashatatlan jelzéssel: Táncos. Akvarell, papír. Jelzett. 27x17 cm Üvegezett keretben 3270034
10021
479
90000
Molnár C. Pál (1894-1981): Hölgyek. Akvarell, karton. Jelzett (M. P. 920). Hátoldala képeslapként postázva Megyery Istvánné által, Megyery Sári színésznő édesanyja által. Molnár C. Pál Megyery Sári egyik kötetét később illusztrálta. 14x9,5 cm.
3224767
10022
479
48000
Barta Mária (1897-1969): Női portré, 1922. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 38x28 cm
3174394
10023
479
50000
Gábor Jenő (1893-1968): Koldus asszony, 1945. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Aukcionálva: BÁV Rt. 52. Ékszer Aukció/105. Festmény Aukció, Műtárgy Aukció/4. Néprajzi Aukció - Tavaszi aukció, 2000, 378. tétel. Hátoldalán BÁV raglapokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 20x13,5 cm
3268329
10024
479
90000
Nádler István (1938-): Átlós kompozíció (cím nélkül), 1977. Szitanyomat, papír, jelezve középen lent. Nádler István 77. 34,5x28,5 cm. Üvegezett keretben 3061126
10025
479
26000
Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x19 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Geometric composition (untitled). Screeprint on paper, unigned. Framed with glass. 20x19 cm
3073751
10026
479
130000
3185395
10027
479
110000
Koppány Attila (1947-): Fény, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 40x40 cm.
3073734
10028
479
42000
3073197
10029
479
22000
3229637
10030
479
19000
Vén Emil (1902-1984): Napfogyatkozás. Filctoll, papír, jelezve balra lent: Vén. Törésnyommal. 10×28,5 cm.
3073725
10031
479
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF