Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263547
10045
479
40000
Kakusz Dalma (1914-1991): Lány, újsággal. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 110x80 cm Szennyezett a vászon. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3268315
10046
479
50000
Péczely Antal (1891-1944): A gyűjtő. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40x50 cm 3137290
10047
479
60000
Rubovics Márk (1867-1947): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 33,5×46 cm
2500065
10048
479
36000
2644235
10049
479
90000
3120181
10050
479
90000
3251941
10051
479
Ágas Ervin (1930-), 3 db egyedi rajz: Utcarészlet, táj és építketés. Klf. technikák, papír, mindegyik jelzett, 14x19 és 21x29 cm közötti méretekben
3253072
10052
479
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x18 cm
3250260
10053
479
Aczél Ilona (1929-2000): Csendélet. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x30,5 cm.
3250263
10054
479
Aczél Ilona (1929-2000): Organikus formák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x27 cm.
3250266
10055
479
Aczél Ilona (1929-2000): Női alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x25 cm.
3243548
10056
479
15000
Ambrus Lajos (1958-): Vitorlás Hvar szigeténél, 2009. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29x44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF