Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Kakusz Dalma (1914-1991): Lány, újsággal. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 110x80 cm Szennyezett a vászon. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10045.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Péczely Antal (1891-1944): A gyűjtő. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40x50 cm
10046.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10047.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10048.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10049.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10050.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10051.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x18 cm
10052.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Csendélet. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x30,5 cm.
10053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Organikus formák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x27 cm.
10054.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Női alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x25 cm.
10055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ambrus Lajos (1958-): Vitorlás Hvar szigeténél, 2009. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29x44 cm
10056.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF