Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10293.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Gyökössy Lajos (1880-?): Pipacsmezőn. Akvarell, papír. jelzett, keretben, 23x32 cm
10294.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Görög Rezső (1930- ?): Tiszapart. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x55 cm
10295.

Rufpreis:
8 000 HUF

10296.

Rufpreis:
8 000 HUF

10297.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10298.

Rufpreis:
2 800 HUF

10299.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Halasi Horváth István (1904-1994): Cigány legény hegedűvel. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 26x22 cm
10300.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Halápy Ede (1891-1962): Parkban. Akvarell, papír, jelezve balra lent. 21x29 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10301.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Harmann Béla (-), másolat ismeretlen festő után, XX. sz. eleje: Mária a kisdeddel. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 93×71 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10302.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 33,5x41,5 cm
10303.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hajós Hollanda Éva (1935-): Havas utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50x60 cm
10304.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF