Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073118
10293
479
55000
3206769
10294
479
15000
Gyökössy Lajos (1880-?): Pipacsmezőn. Akvarell, papír. jelzett, keretben, 23x32 cm
3206773
10295
479
Görög Rezső (1930- ?): Tiszapart. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x55 cm
3170206
10296
479
3073744
10297
479
28000
2888599
10298
479
3242888
10299
479
48000
3252140
10300
479
30000
Halasi Horváth István (1904-1994): Cigány legény hegedűvel. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 26x22 cm
3242274
10301
479
24000
Halápy Ede (1891-1962): Parkban. Akvarell, papír, jelezve balra lent. 21x29 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
3226770
10302
479
60000
Harmann Béla (-), másolat ismeretlen festő után, XX. sz. eleje: Mária a kisdeddel. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 93×71 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3073728
10303
479
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 33,5x41,5 cm 3152296
10304
479
Hajós Hollanda Éva (1935-): Havas utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50x60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF