Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268142
10536
479
E. Philip Pimlott (1871 - 1960): Disznóárus. Rézkarc, papír. j.n. 34x24 cm Üvegezett keretben
2890860
10537
479
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások betűtipográfiái, gyűrűk és spirálok, sorjázóversek, amelyekben a két szomszédos szótag kapcsolódik össze szóvá, vagy a dinamikus kép- és hangversek, performanszok, továbbá a fiktív önéletírások (regények), tanulmányok, műfordítások mind-mind az aktuális avantgárd megjelenítői. E műfaji gazdagság mellett Papp Tibor előkelő helyet foglal el a világirodalom számítógépes költészetében is. 3267048
10538
479
Perei Zoltán (1913-1992): Shakespeare, 1979. Fametszet, papír. Jelzett. Próbanyomat II. 46x34 cm. Sarkaiban rajzszög ütötte apró sérülésekkel. 3267039
10539
479
Perei Zoltán (1913-1992): Vitorláshajó. Fametszet, papír. Jelzett. Próbanyomat VI. 32x46 cm. Sarkaiban rajzszög ütötte apró sérülésekkel, lap széle kissé foltos. 3264601
10540
479
Parobek Alajos (1896-1947): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán 1930 körüli raglappal. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 25×35 cm
3263915
10541
479
15000
Pántl László (1943-): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm 3267523
10542
479
9500
Papp György (1936-2020): Somogyi táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, 30×37 cm
3242892
10543
479
11000
Pörge Gergely (1858-1930): Túrkeve látképe, 1907. Ceruza, papír, jelzett, apró foltokkal és kisebb szakadással, üvegezett fakeretben, 18x27 cm 3251155
10544
479
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962) : Egzotikus női akt, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×21 cm
3251162
10545
479
9500
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Korsóból ivó férfi. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41,5×50,5 cm
3186779
10546
479
4600
Papp József (1957-): Ferde dimenzió. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 12,5x13,5 cm
3169259
10547
479
P. Kovács Sándor (-), 3 db mű: Tájképek. Klf. technikák, papír, jelzett. 35x47 cm körüli méretekben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF