Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3079557
10512
479
3001145
10513
479
70000
2848236
10514
479
50000
3144875
10515
479
70000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Scoliosis. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 55x46 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
2971851
10516
479
19000
2971866
10517
479
34000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda (Budapest?), 1963. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Jobb alsó sarkában sérült. 50x65 cm
3134273
10518
479
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 14/22. 25x14,5 cm 3237730
10519
479
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli szürkület. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. A Művészet folyóirat melléklete. 20×14 cm 3268276
10520
479
Krausz Imre Sándor (1931-2005): Erdélyi templom. Linó, papír, jelzett 32x24 cm
3263590
10521
479
22000
Olgyay Ferenc (1872-1939): Asszony-gyűlés. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 35x50 cm
3265541
10522
479
Orosz János (1932-2019): Szürrealista alak. Tus, papír, jelzés nélkül. Néhány apró folttal. 30x21 cm
3267455
10523
479
14000
Ott Zoltán (1881-?): Lány gyümölcskosárral. Olaj, karton. Jelezve balra lent. 35x25 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF