Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3130336
10500
479
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerektársaság kutyával. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 20×32 cm
3130341
10501
479
Nagy Ferenc (1892-1970): Bika. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, 21×31 cm 3112357
10502
479
Nechánszky József (1936-): Budai utca, 1985. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 25×17,5 cm
3112361
10503
479
3200
Nechánszky József (1936-): Fatörzs, 1981. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 25,5×18,5 cm
3112378
10504
479
Nagy Vince (1939-): Csokonai síremlék II. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány I./IV. E.A. számozással. Paszpartuban. 30x20 cm
2739446
10505
479
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27x40cm
2739382
10506
479
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Lágy geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun.24x31,5 cm
2739435
10507
479
4600
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Festőpaletta. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27,5x39 cm
2903135
10508
479
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
2903138
10509
479
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
3095959
10510
479
14000
Nagy Lajos (1956-): Erotikus jelenet, 1985. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent. 67x50 cm
3079563
10511
479
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14,5x20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF