Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256006
10620
479
Samu Hajnalka (?-): Sensation. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x50 cm
3252114
10621
479
Sáros András (1912-1983): Faluvége, Akvarell, papír. Üvegezett, keretben. üveg repedt 24x36 cm.
3193997
10622
479
Stettner Béla (1928-1984): Egy ember szól, de milliók nevében. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x30 cm
3226916
10623
479
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Vízparti táj (Budai hegyek), 1951. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Vakráma nélkül. Kisebb felületi sérülésekkel (festék lepergések) 43x56 cm.
3018331
10624
479
24000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 41x53,5 cm
2879466
10625
479
26000
3018364
10626
479
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőbelső. Olaj, vászon, jelzés nélkül, sérült, vakráma nélkül, 35x53 cm 2982976
10627
479
3095976
10628
479
Somlai Vilma (1938-2007): Dózsa népe. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal és paszpartuzás nyomaival, 42×29,5 cm
3095981
10629
479
2915549
10630
479
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, apró foltokkal, paszpartuban, 19x29 cm 2468958
10631
479
Stonner Béla (?-?): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Fa keretben, 40×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF