Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Samu Hajnalka (?-): Sensation. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x50 cm
10620.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sáros András (1912-1983): Faluvége, Akvarell, papír. Üvegezett, keretben. üveg repedt 24x36 cm.
10621.

Rufpreis:
10 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Egy ember szól, de milliók nevében. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x30 cm
10622.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sárdy Brutus (1892-1970): Vízparti táj (Budai hegyek), 1951. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Vakráma nélkül. Kisebb felületi sérülésekkel (festék lepergések) 43x56 cm.
10623.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10624.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10625.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10626.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10627.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Dózsa népe. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal és paszpartuzás nyomaival, 42×29,5 cm
10628.

Rufpreis:
4 000 HUF

10629.

Rufpreis:
6 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, apró foltokkal, paszpartuban, 19x29 cm
10630.

Rufpreis:
3 000 HUF

10631.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF