Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10596.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ruzicskay György (1896-1993): Őszi táj. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1950-60 körüli címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26,5×32 cm
10597.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Remsey Jenő (1885-1970): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 31×31 cm
10598.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett fakeretben, 17×23 cm
10599.

Rufpreis:
8 000 HUF

Atrhur Rose (18891-1974) Markt Coburg. Rézkarc, papír, 16x24 cm Üvegezett keretben
10600.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×22,5 cm
10601.

Rufpreis:
5 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Erdei út, rézkarc, papír, jelzett, 21×28 cm
10602.

Rufpreis:
4 000 HUF

10603.

Rufpreis:
2 400 HUF

Robert Schwartz (1947 ? 2000): Absztrakt akt. Litográfia, papír. Jelzett, sorszámozott 7/15. Dekoratív keretben. 37x52 cm
10604.

Rufpreis:
10 000 HUF

Robert Schwartz (1947 ? 2000): Absztrakt akt. Litográfia, papír. Jelzett, sorszámozott 7/15. Dekoratív keretben (kissé karcos). 37x52 cm
10605.

Rufpreis:
10 000 HUF

Robert Schwartz (1947 - 2000): Absztrakt akt. Litográfia, papír. Jelzett, sorszámozott 7/15. Dekoratív keretben (kissé karcos). 37x52 cm
10606.

Rufpreis:
10 000 HUF

10607.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF