Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3189961
10353
479
Istókovits Kálmán (1898-1990): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×32,5 cm
3133551
10354
479
Jakab Imre (1937-): Alak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 29,5x35 cm
2811753
10355
479
4800
3263289
10356
479
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Birkapásztor. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, fa keretben 60x80 cm
3155671
10357
479
Istokovits Kálmán (1898-1990): Jelenet. Ceruza, akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 8x27 cm
3203001
10358
479
Istókovits Kálmán (1898-1990): Erdei táj. Ceruza, papír. Jelezve balra lent, Üvegezett keretben, sarkán kis kis hiánnyal 23x30 cm
3230851
10359
479
Iván Szilárd (1912-1988): Anya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldali üveg repedt, 38x29 cm
3213624
10360
479
4400
Imre István (1918-1983): Dunapart (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap alja kissé foltos, 29×24,5 cm
3208298
10361
479
3200
ifj. Imre István (1950-): Erdőben. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (43/100). 29x19 cm
3186735
10362
479
42000
Jakuba János (1909-1974): Legeltetés. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm
3171138
10363
479
Jovián György (1951-): Maszk, 1998. Aquatinta, ecoline, papír. Jelzett, művészpéldány E/A jelzéssel. 29,5x22 cm.
3133644
10364
479
Jakab Imre (1937-): Gesztusok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF