Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3142540
10341
479
22000
Herman Lipót (1884-1972): Szerelmespár és női akt. Színes ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 17x20 cm
3168912
10342
479
Horváth László (?-?): Városi utcarészlet. Olaj, farost. Jelzett. Kis kopással,. sérült keretben. 30x40 cm
3073730
10343
479
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 29x22,5 cm
3213657
10344
479
4400
Hajdú Katalin (1932-): Cyklámen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x32 cm
3113632
10345
479
Illés Árpád (1908-1980): Körforgás (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 10/100. 15x11 cm
3113629
10346
479
Illés Árpád (1908-1980): Alak (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 2/25. 15x10,5 cm
3242629
10347
479
Iván Szilárd (1912-1988): Akt, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25,5×10 cm
3057053
10348
479
3057050
10349
479
Iglay József (1905-1980): Tavasz, 1971. Akvarell, papír, jelzett, kétoldalas, lap széle vágott, 36×26 cm
2981452
10350
479
François d'Izarny (1952-): Ódon kocsi. Litográfia, papír, jelzett, számozott (122/225). 46x63 cm. 2927841
10351
479
Iványi Katalin (1924-2009): Bohóc. Olaj, papír, jelzett 12x16 cm Keretben
2927836
10352
479
Iványi Katalin (1924-2009) Alakok. Olaj, papír, jelzett 16,5x23 cm Keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF