Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3224750
10093
479
15000
Barta István (1892-1976): Gesztusok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x20 cm
3251624
10095
479
55000
Barta Mária (1897-1969): Lendületes formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 48x34 cm
3202418
10096
479
Gerlinde Beck (1930-2006): Kompozíció, szitanyomat, jelzés nélkül, papírra ragasztva, vágott szélek, 30,5×29,5 cm
3058967
10097
479
65000
3263344
10098
479
24000
Bányai Béla (1955): Az öröm pillanata. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 70x107 cm
3270401
10099
479
Benyovszky István (1898-1969): Ősmagyar (hun) sereg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 39x57 cm 3270408
10100
479
Bartos Gyula (1886 - ) : Ács (sz:Adler) Vilmos osztrák-magyar monarchia vasútmérnöke (dalmáciai vasút) portréja. Olaj, karton, kis sérüléssel a szélén. 70x53 cm 3270364
10101
479
Balogh Jenő (1915-2000): Olvasó nő. Pasztell, papír. Jelzett 20x26 cm Üvegezett keretben
3271422
10102
479
Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, Lap sarkán folt 18x23 cm
3271426
10103
479
Beregi Vilmos (?-1970): A zsákmány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18x23 cm 3271430
10104
479
Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé Szolnok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18x23 cm
3264118
10105
479
Belák Viktória (1980- ): Macik és csillagok (Teddies and stars), 2004. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész címkéjével, látható méret: 27x18 cm, keret: 39x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF