Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Barta István (1892-1976): Gesztusok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10093.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Barta Mária (1897-1969): Lendületes formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 48x34 cm
10095.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Gerlinde Beck (1930-2006): Kompozíció, szitanyomat, jelzés nélkül, papírra ragasztva, vágott szélek, 30,5×29,5 cm
10096.

Rufpreis:
5 000 HUF

10097.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Bányai Béla (1955): Az öröm pillanata. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 70x107 cm
10098.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Benyovszky István (1898-1969): Ősmagyar (hun) sereg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 39x57 cm
10099.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bartos Gyula (1886 - ) : Ács (sz:Adler) Vilmos osztrák-magyar monarchia vasútmérnöke (dalmáciai vasút) portréja. Olaj, karton, kis sérüléssel a szélén. 70x53 cm
10100.

Rufpreis:
10 000 HUF

Balogh Jenő (1915-2000): Olvasó nő. Pasztell, papír. Jelzett 20x26 cm Üvegezett keretben
10101.

Rufpreis:
8 000 HUF

Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, Lap sarkán folt 18x23 cm
10102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Beregi Vilmos (?-1970): A zsákmány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18x23 cm
10103.

Rufpreis:
3 000 HUF

Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé Szolnok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18x23 cm
10104.

Rufpreis:
3 000 HUF

Belák Viktória (1980- ): Macik és csillagok (Teddies and stars), 2004. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész címkéjével, látható méret: 27x18 cm, keret: 39x29,5 cm
10105.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF