Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3210672
10081
479
15000
Aczél Ilona (1929-2000), össz. 6 db mű: Alakok, 1977. Golyóstoll, akvarell, ceruza, papír, egyik jelzett, 4 db datált (1977). Részben lapszéli apró szakadásokkal. 27x22 és 30x22 cm közötti méretekben.
3210684
10082
479
15000
Aczél Ilona (1929-2000), össz. 4 db mű: Alakok, csendélet, zenészek. Tus, filctoll, ceruza, papír. Egyik jelzett, datált (1974) és Aczél Ilona autográf soraival. Egy másik kétoldalas. 30x21 cm körüli méretekben.
3224586
10083
479
3400
Aczél Ilona (1929-2000): Kislány. Szén, papír, jelzett. sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x31,5 cm.
3224592
10084
479
Aczél Ilona (1929-2000), 4 db rajz egy keretben: Festő a műteremben. Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 21x13,5 (x4) cm.
3226409
10085
479
9500
Abonyi Béla (működött a XX. sz. első felében-közepén): Art deco hölgy arcképe. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
3209893
10086
479
19000
3242139
10087
479
100000
Biai-Föglein István (1905-1974): Cirkuszi jelenet. Olaj, farost, jelzett 70x55 cm Keretben.
3252172
10088
479
50000
Balás Ildikó (1967): Napkohó. Akril, vászon. Jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával. 40x40 cm
3224744
10089
479
15000
Barta István (1892-1976): Vörös vonalak. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33x24 cm
3224747
10090
479
19000
Barta István (1892-1976): Konstruktív női fej. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 39,5x28,5 cm
3206394
10091
479
Barta István (1892-1976): Arc. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm
3224839
10092
479
Balázs György (1927-2015): Színes város. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF