Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Aczél Ilona (1929-2000), össz. 6 db mű: Alakok, 1977. Golyóstoll, akvarell, ceruza, papír, egyik jelzett, 4 db datált (1977). Részben lapszéli apró szakadásokkal. 27x22 és 30x22 cm közötti méretekben.
10081.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Aczél Ilona (1929-2000), össz. 4 db mű: Alakok, csendélet, zenészek. Tus, filctoll, ceruza, papír. Egyik jelzett, datált (1974) és Aczél Ilona autográf soraival. Egy másik kétoldalas. 30x21 cm körüli méretekben.
10082.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Aczél Ilona (1929-2000): Kislány. Szén, papír, jelzett. sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x31,5 cm.
10083.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Aczél Ilona (1929-2000), 4 db rajz egy keretben: Festő a műteremben. Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 21x13,5 (x4) cm.
10084.

Rufpreis:
8 000 HUF

Abonyi Béla (működött a XX. sz. első felében-közepén): Art deco hölgy arcképe. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
10085.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10086.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Biai-Föglein István (1905-1974): Cirkuszi jelenet. Olaj, farost, jelzett 70x55 cm Keretben.
10087.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Balás Ildikó (1967): Napkohó. Akril, vászon. Jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával. 40x40 cm
10088.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Barta István (1892-1976): Vörös vonalak. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33x24 cm
10089.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Barta István (1892-1976): Konstruktív női fej. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 39,5x28,5 cm
10090.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Barta István (1892-1976): Arc. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x28 cm
10091.

Rufpreis:
12 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Színes város. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31 cm
10092.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF