Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257211
10069
479
Aczél Ilona (1929-2000): Csoport (falkép-terv). Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x27 cm.
3257203
10070
479
Aczél Ilona (1929-2000): Csendélet. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 12x17,5 cm. 3257210
10071
479
Aczél Ilona (1929-2000): Társaság (falkép-terv). Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm. 3186708
10072
479
3800
Alexin Andor (1921-2003): Orosházi út (Gyopáros). Linómetszet, karton, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 24x34 cm
3186705
10073
479
4200
Alexin Andor (1921-2003): Késmárki utca, 1969. Linómetszet, karton, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 25x37,5 cm
3013468
10074
479
tAndor Loránt (1906-1966): Illusztráció (6db). Tus-akvarell, papír, jelzett, 17x14 cm-ig 2887957
10075
479
Almási Gyula Béla (1908-1976): Tihany, 1934. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, jobbra lent Almási Gyula Béla autográf ajándékozási soraival 1935-ből. 18x22,5 cm
3032419
10076
479
2781933
10077
479
3110113
10078
479
3136212
10079
479
380000
3213617
10080
479
4400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Duna fái. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF