Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Aczél Ilona (1929-2000): Csoport (falkép-terv). Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x27 cm.
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Csendélet. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 12x17,5 cm.
10070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Társaság (falkép-terv). Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm.
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alexin Andor (1921-2003): Orosházi út (Gyopáros). Linómetszet, karton, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 24x34 cm
10072.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Alexin Andor (1921-2003): Késmárki utca, 1969. Linómetszet, karton, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 25x37,5 cm
10073.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

tAndor Loránt (1906-1966): Illusztráció (6db). Tus-akvarell, papír, jelzett, 17x14 cm-ig
10074.

Rufpreis:
4 000 HUF

Almási Gyula Béla (1908-1976): Tihany, 1934. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, jobbra lent Almási Gyula Béla autográf ajándékozási soraival 1935-ből. 18x22,5 cm
10075.

Rufpreis:
12 000 HUF

10076.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10077.

Rufpreis:
4 000 HUF

10078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10079.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Duna fái. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×40 cm
10080.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF