Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3243550
10057
479
15000
Ambrus Lajos (1958-): Vitorlás Hvar előtt, 2009. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 30x39 cm
3136243
10058
479
60000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet festőecsetekkel, 1970-es évek. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life with brushes, 1974. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
3268278
10059
479
Andrásy Zoltán (1910-2006) Sáró. Pasztell, papír, jelzett 32x24 cm 3268524
10060
479
30000
- Ajtai Tamás (1952-): Ubi vivis. Olaj, pasztell, kollázs, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x25 cm / 47x47 cm 3263386
10061
479
38000
Abonyi Ernő (1884-1941): Vagány.. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70x50 cm
3271415
10062
479
Ámos Imre (1907-1944): Sabbat. 2 db Linómetszet, papír, jelzett a nyomaton. Az 1940-ben megjelent Zsidó ünnepek c. mappából, IX és XII. sz. lap reprintje. 33x28 cm 3269682
10063
479
Ábrahám Rafael (1929-2014): Dante Isteni színjáték. Ofszet litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x43 cm 3269690
10064
479
Ábrahám Rafael (1929-2014): Graphic atelier. Ofszet litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x43 cm 3269685
10065
479
Ábrahám Rafael (1929-2014): Jazz. Ofszet litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x43 cm 3263919
10066
479
Artner Ferenc (1904-1981): Dunkanyar. Rézkarc, papír, jelzett, számozott 30x40 cm Üvegezett keretben, Lap széli folttal 3272339
10067
479
3266746
10068
479
Aknay János (1949-): Vörös és fehér (cím nélkül). Ofszet, papír jelzett, számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben a szentendrei Művésztelepi Galériában megrendezett kiállítás alkalmából kiadott mappából.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF