Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Ambrus Lajos (1958-): Vitorlás Hvar előtt, 2009. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 30x39 cm
10057.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet festőecsetekkel, 1970-es évek. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life with brushes, 1974. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10058.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Andrásy Zoltán (1910-2006) Sáró. Pasztell, papír, jelzett 32x24 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

- Ajtai Tamás (1952-): Ubi vivis. Olaj, pasztell, kollázs, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x25 cm / 47x47 cm
10060.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Abonyi Ernő (1884-1941): Vagány.. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70x50 cm
10061.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ámos Imre (1907-1944): Sabbat. 2 db Linómetszet, papír, jelzett a nyomaton. Az 1940-ben megjelent Zsidó ünnepek c. mappából, IX és XII. sz. lap reprintje. 33x28 cm
10062.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Dante Isteni színjáték. Ofszet litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x43 cm
10063.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Graphic atelier. Ofszet litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x43 cm
10064.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Jazz. Ofszet litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x43 cm
10065.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Artner Ferenc (1904-1981): Dunkanyar. Rézkarc, papír, jelzett, számozott 30x40 cm Üvegezett keretben, Lap széli folttal
10066.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aknay János (1949-): Vörös és fehér (cím nélkül). Ofszet, papír jelzett, számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben a szentendrei Művésztelepi Galériában megrendezett kiállítás alkalmából kiadott mappából.
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF