Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Hercsuth Ferenc (1942-): Hullámok (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32x23,5 cm.
10305.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10306.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Halmos Klára (1953-): Kaposvári portálok I., 2002. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV számozással. 20x20 cm
10307.

Rufpreis:
1 000 HUF

Humayer Erzsébet (1891 - 1923): Virág csendélet. Akvarell, papír, jelzett dekoratív üvegezett sérült keretben. 75x50 cm
10308.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hollóssy Béla: Korcsóláyzók, Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, folttal. 15x20 cm
10309.

Rufpreis:
5 000 HUF

Horváth G. Andor (1876-1966): Kocsmában. Olaj, karton . Jelzett 45x35 cm Keretben
10310.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth G. Andor (1876-1966): Betyár jelenet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Felületi sérüléssel. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm.
10311.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 7/40 Lapméret 42x30 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 42x30 cm. Photographer Rodolf Hervé was born in Paris, his father was famous photographer Lucien Hervé. This screenprint is part of a series of 12 works depicting the cultural icon of France.
10312.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hajós Hollanda Éva (1935-): Város széle. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 48x69 cm
10313.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hollós-Holczer Károly (1873-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben 68x55 cm
10314.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben.
10315.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Hajduk István (-): Gombaszedő. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×40 cm.
10316.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF