Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967765
10305
479
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Hullámok (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32x23,5 cm.
2967761
10306
479
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Női portré, 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 43x16 cm.
3144320
10307
479
Halmos Klára (1953-): Kaposvári portálok I., 2002. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV számozással. 20x20 cm 3137657
10308
479
15000
Humayer Erzsébet (1891 - 1923): Virág csendélet. Akvarell, papír, jelzett dekoratív üvegezett sérült keretben. 75x50 cm
3263569
10309
479
Hollóssy Béla: Korcsóláyzók, Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, folttal. 15x20 cm
3268144
10310
479
Horváth G. Andor (1876-1966): Kocsmában. Olaj, karton . Jelzett 45x35 cm Keretben 3268297
10311
479
30000
Horváth G. Andor (1876-1966): Betyár jelenet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Felületi sérüléssel. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm. 3271732
10312
479
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 7/40 Lapméret 42x30 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 42x30 cm. Photographer Rodolf Hervé was born in Paris, his father was famous photographer Lucien Hervé. This screenprint is part of a series of 12 works depicting the cultural icon of France.
3270396
10313
479
14000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Város széle. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 48x69 cm 3270391
10314
479
Hollós-Holczer Károly (1873-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben 68x55 cm 3265875
10315
479
60000
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben.
3263897
10316
479
Hajduk István (-): Gombaszedő. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×40 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF