Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214741
10548
479
50000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi este, 1980-as évek. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 63x46 cm
3227902
10549
479
22000
Papp Oszkár (1925-2011): Fej. Zománcfesték, olaj, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 11×11 cm /
3225958
10550
479
Prohászka József (1886-1964): Rózsacsokor. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 70×32,5 cm 3172071
10551
479
3120257
10552
479
Pákh János (működött a XX. században, kárpátaljai magyar festő): Kárpátaljai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 30x41 cm.
3013793
10553
479
Perei Zoltán (1913-1992), 3 oldalas kép kihajtható meghívón: Meghívó Képcsarnok Dürer termébe rendezett kiállítására, 1971. Fametszet, papír. Jelzett. 11x16,5, 14x22 és 6,5x9,5 cm.
3091169
10554
479
Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm. 2735852
10555
479
3077280
10556
479
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm.
3109317
10557
479
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos és szakadással. Fakeretben. 30x39,5 cm
3110119
10558
479
3168725
10559
479
30000
Ridovics László (1925-2018): Asztali csendélet 60x80, olaj, farostra kasírozott karton, j.j.l.: Ridovics L, keretben hátoldalán a Képcsarnok Vállalat etikettje Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF