Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3245252
10560
479
36000
Rudnay Gyula (1878-1957): Vásári jelent lovaskordékkal. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Kisebb sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16,5x23,5 cm 3210927
10561
479
4200
Reich Károly (1922-1988): Gyümölcs, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm 3128469
10562
479
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22 cm 3268209
10563
479
Reich Károly (1922-1988): Szobrász. Szitanyomat, papír, jelzett Üvegezett keretben 38x27 cm 3268317
10564
479
Révész Imre (1859-1945): Osztozkodók. Színezett rézkarc, papír,paszpartuban, jelzett, sérült t keretben, 31×49 cm 3268274
10565
479
Rónai Géza (1886 - 1944): Napozó akt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 26x22 cm
3267673
10566
479
Rau Tibor (1934-2009): Játék (erotikus karikatúra, cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. 21x21 cm
3245405
10567
479
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Kalóz TV" és "játék szenvedély". Tus, akvarell, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
3245411
10568
479
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Taszáron" és "sportszenvedély". Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
3271629
10569
479
Radnai József (1896-1963): Mezőgazdasági repülőgép (lengyel gyártmányú PZL-101 Gawron). Tus, papír, jelzés nélkül, 17x23,5 cm 3267681
10570
479
Rau Tibor (1934-2009): Farsang (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. 27x21 cm 3267669
10571
479
Rau Tibor (1934-2009): Exportból visszamaradt (erotikus karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Ludas Matyi Hírlapban megjelent. 28x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF