Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Rudnay Gyula (1878-1957): Vásári jelent lovaskordékkal. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Kisebb sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16,5x23,5 cm
10560.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Reich Károly (1922-1988): Gyümölcs, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm
10561.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10562.

Rufpreis:
6 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Szobrász. Szitanyomat, papír, jelzett Üvegezett keretben 38x27 cm
10563.

Rufpreis:
4 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Osztozkodók. Színezett rézkarc, papír,paszpartuban, jelzett, sérült t keretben, 31×49 cm
10564.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
9

Rónai Géza (1886 - 1944): Napozó akt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 26x22 cm
10565.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rau Tibor (1934-2009): Játék (erotikus karikatúra, cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. 21x21 cm
10566.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Kalóz TV" és "játék szenvedély". Tus, akvarell, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
10567.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Taszáron" és "sportszenvedély". Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
10568.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Radnai József (1896-1963): Mezőgazdasági repülőgép (lengyel gyártmányú PZL-101 Gawron). Tus, papír, jelzés nélkül, 17x23,5 cm
10569.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Farsang (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. 27x21 cm
10570.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Exportból visszamaradt (erotikus karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Ludas Matyi Hírlapban megjelent. 28x22,5 cm
10571.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF