Rau Tibor (1934-2009): Játék (erotikus karikatúra, cím nélkül). Akvare... https://www.darabanth.com/de/479-Fernauktion/479.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500026/Rau-Tibor-1934-2009-Jatek-erotikus-karikatura-cim-nelkul-Akvarell-tus-papir-jelzett~II3267673
3267673
10566
479
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Rau Tibor (1934-2009): Játék (erotikus karikatúra, cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. 21x21 cm
: bt