Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3148159
10439
479
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1984. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 32,5×24,5 cm
3023774
10440
479
Lunczer Anikó (1942-): Fa. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
3119621
10441
479
5500
Legány Zoltán (1911-1993): Mátraszentimre, 1969. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24,5×32,5 cm
3136036
10442
479
5500
Legány Zoltán (1911-1993): Budapest, Völgy utca (Hűvösvölgy), 1961. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21,5 cm 3136043
10443
479
5500
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1958. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 21×30,5 cm
3094525
10444
479
19000
Almery Lobel-Riche (1877-1950): Táncosnők. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (173). Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 50x40 cm / Almery Lobel-Riche (1877-1950), Swiss-French artist: Dancers. Aquatint on paper, signed, numbered (173). Framed. 50x40 cm.
3243437
10445
479
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree: szír cserkész rajza. / Portrait of a Syrian boy scout. Ceruza, papír, jelzett, 21×16 cm 3251416
10446
479
Miháltz Pál (1899-1988): Erdei temetés, Kőszeg, 1926. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Lap széle foltos. 12x15 cm.
3247695
10447
479
5500
Márton Lajos (1891-1953): Találkozás (meseillusztráció, cím nélkül), 1930. Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x11,5 cm 3247700
10448
479
5500
Márton Lajos (1891-1953): Természet lágy ölén (meseillusztráció, cím nélkül). Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x11,5 cm 3266804
10449
479
Molnár Iscsu István (1947- ): Akrobata. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15x10 cm 2993024
10450
479
42000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF