5 500 HUF
Legány Zoltán (1911-1993): Budapest, Völgy utca (Hűvösvölgy), 1961. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21,5 cm