Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3251796
10119
479
30000
Barta Mária (1897-1969): Fekete formák, 1927. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x16,5 cm 3224855
10120
479
Balázs György (1927-2015): Városrészlet. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. 37x23 cm
3272421
10121
479
3800
Budai Tibor (1946-): Dobó István, az egri hős. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5x39 cm 3243115
10122
479
Boldogfai Farkas Imre (1907-1965), 2 db mű: Női és férfi arckép. Ceruza, papír, mindkettő jelzett, mindkettő üvegezett fakeretben, 39,5×29,5 cm és 28x20,5 cm 3161766
10123
479
90000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
2967008
10124
479
3200
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 29,5×21 cm
3110115
10125
479
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos. 12,5x21 cm 3073137
10127
479
Bátai István Mózes (?-): Buborékok (Cím nélkül), 1983. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×65 cm
2940322
10128
479
2526715
10129
479
2200
Börtsök László (?-?): XI. Pius pápa címere, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Sérült, javított. 46x63,5 cm. 2797927
10130
479
3033353
10131
479
120000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Geometria. Tempera, papír, jelezve jobbra lent és balra fent. Üvegezett fakeretben, 40,5×48,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF