Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263737
10244
479
6500
Für Emil (1967-): "Promenade", 2018. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/50). 33×23,5 cm 3073217
10246
479
22000
3132691
10247
479
15000
3062492
10248
479
2969347
10249
479
9500
3073192
10250
479
22000
3139981
10251
479
3061167
10252
479
40000
3208223
10253
479
40000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétáló a dombok között. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 41×29,5 cm
3252106
10254
479
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Pletyka. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 35x26 cm.
3226526
10255
479
Gross Arnold (1929-2015): Kék álmok városa. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Körbevágva. 30x48 cm. 3218886
10256
479
Gross Arnold (1929-2015): Brüsszeli vasárnap. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x30 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF