Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Erdélyi Mihály (1884 - 1972): Arcok. Pasztell, papír, jelzett, keretben 27x20 cm
10219.

Rufpreis:
10 000 HUF

10220.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Dali cseresznyével. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (16/50), a művész és Vincze Papírmerítő Műhely szárazbélyegzőjével, 21x15 cm
10221.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Élesdy István (1912-1987): Fortuna utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x38 cm
10222.

Rufpreis:
2 800 HUF

10223.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Farkas Sarolta (1948-): Szárnyaló gondolat. Lavírozott tus, papír. Jelzett. 53,5x38,5 cm
10224.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10225.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10226.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
10227.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi városrészlet, 1982. Tus, papír, jelzett, 17,5x25 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

10229.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

F. Györffy Anna (1915-2006): 6 db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
10230.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF