https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2591125
10132
479
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm. 2942987
10133
479
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bella Rózsa (1951-): Árpádházi Szent Erzsébet. Akvatinta, papír, jelzett, számozott EE2., 28,5x18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3191536
10134
479
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bernhard Blum (-): A Riegsee Murnaunál, Bajorország. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel. 43,5x60 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3051730
10135
479
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 23x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2558480
10136
479
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Európa elrablása Ady idézettel. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 55×53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2677590
10137
479
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bolyki Viola (1977- ): Hold. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 90x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2536413
10138
479
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bolyki Viola (1977- ): Baba. Olaj, farost, jelzés nélkül, 90x64 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2664402
10139
479
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bolyki Viola (1977- ): Takaró 2022. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 55x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3120243
10140
479
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bóka Dezső (1935-): Tarnócai táj, 1979. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 35x54,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3005182
10141
479
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bergerné Koszits Hilda (1894-?): Virágzó fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 58,5x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2983067
10142
479
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Anya gyermekével. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 30,5×21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3190128
10143
479
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bereczky Vilmos (?-): Csendélet, 1958. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 60x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse